Shar Pei z Bonomielli

 • Czerwca, 2013
 • Pocoyo zaprasza

  Skoro Pancio ma dwa dni wolnego, to jak nic nadarza się świetna okazja na spotkanie. Sobota była niemiłosiernie gorąca, więc skorzystaliśmy z chłodu nadchodzącej nocy i sprawdziliśmy teren na planowany wspólny spacer dla więcej niż dwóch shar-pei naraz. Niedzielny wieczór zapowiadał się więc conajmniej obiecująco. Isia od rana przebierała podniecona ów faktem łapkami, zaś Mo wypatrywała gości z balkonu ziewając co jakiś czas dość jednoznacznie. Tymczasem na trzy kwadranse przed planowaną godziną spotkania chmura była się oberwała, słodkie dupki wyprała i już zacierała ręce za niepowodzenie cudnych planów.

  Read More

 • Maja, 2013
 • Pierwsze spotkanie na szczycie w górach nad morzem

  Nie ukrywamy, że długo przyszło nam trzymać kciuki za ziszczenie się spotkania z El Brosem. Mnóstwo obowiązków, braki czasu, ale wczoraj wieczorem, tuż po gromach z nieba i wichurze, doszło do pierwszego spotkania na szczycie, czworonożnych przedstawicieli rodu Bonomielli, w górach nad morzem.
  Obie sunie przyjęły już dość wyrośniętego (półrocznego) Bros'a bardzo otwarcie i z olbrzymią wyrozumiałością. Mo pozwoliła na wiele, wykazując się nieskończoną tolerancją i wyrozmiałością. Za to Isia nareszcie przekonała się, na ile ciekawe doznanie wiąże się z obwieszaniem się na ogonie, w trakcie wspólnych harców, czym dotychczas obdarowywała Morcheebę.
  Podsumowując pierwszą wspólnie spędzoną godzinę: psiaki szczęśliwe, a my jeszcze bardziej!

  Read More

 • Dzień Mamy

  Czarne dziecko ucieleśnionego szczęścia
  Panienka Simonki
  Shar
pei'ki nierozłączki
  Dla Mamy w Dzień Mamy
  Panciulkowy Złoty Geniusz
  Pociecha Belci
  Jako, że mamy Dzień Mamy, nasze psinki na zdjęciach mamy, specjalnie dla każdej ich Mamy! Ponadto wraz z pociechami, spieszymy z życzeniami! Dużo radości, przyjemności i wszelakich pomyślności, życzy Stado Moisia.
  Życzenia składamy, także dla Pani Marty - najwspanialszej psiej Mamy!
 • Sezon uważamy za otwarty

  Dziś musicie mi wybaczyć, że nie będzie za wiele do poczytania. Sezon otwarty i na siedzenie przy klawiaturze nie bardzo miejsce i pora. Tymczasem przedstawiamy dowody, że szkolenie zaserwowane przez Panią Martę, mamy opanowane do perfekcji już od dawna. Serdecznie pozdrawiamy wszystkie czworonogi i ich Panciów. Wydaje mi się jednak, że na zdjęciach brakuje jeszcze jednego brzdąca z Gdańska... No tak, znów się rozmarzyłem.
  Sezon
otwarty
  Brykać i leżakować - cel wizyty
  Strefa okupacji Isi
  Moje, moje, wszystko moje
  Skarby
Pocoyo
  Po sztormie, Po zawsze coś znajdzie
  Morze wody
przegrywa z wodą z miski
  Jak psina biega, pić musi
 • Kwietnia, 2013
 • Wiosna, czy zima, znaczenia ni ma!

  Tuląca się Mo,
to największa nagroda.
  To, co jest ważne
  Buziak na dobranoc
  Spokojnego snu
  U nas, w górach nad morzem pora roku znaczenia nie ma. I owszem czasem psuje nam szyki na spacerach, ale generalnie najistotniejsze jest to, co dajemy sobie nawzajem. Mo z długiej i śnieżnej zimy była bardzo zadowolona, a Isia rekompensowała sobie ów fakt, częstym nadstawianiem brzuszka do głaskania.

Strona 1 z 20, łącznie 97 wpisów