Shar Pei z Bonomielli

Clementine Bonomiella again


z Pańcią..
.. z Pańciem
.. i solo
Pytanie:
Co ma Klementynka?
Odpowiedź:
Klementyna ma swoich ludzi: Arka, którego słucha i poważa, ma też Olę, którą kocha z wzajemnością, oraz przyjaciół także wśród swych pobratymców. Mały chichuachua darzony jest przez nią wielką sympatią. Dziecko ludzkie także. Jak widać.
Klementynka ma nie tylko urodę, ale i nieziemski temperament określany przez swoich Pańciów mianem ADHD. Jak każdy zdrowy szczeniuś zresztą.
Jeść Klementynka lubi, więc rośnie szybko i dynamicznie - ma pięć miesięcy i wagę 20 kilogramów psiego ciała. Zuch dziewczyna!
A, i jeszcze jedna informacja dotycząca Klementynki: aktualnie wymienia ona sierść letnią na zimową z jednoczesnym zrzucaniem puchu szczenięcego, bo przecież panna dorasta, a Ola wytrwale zapoznaje ją i siebie ze wszelkimi możliwymi technikami czesania. Oj, fajnie mieć psa - tra ta tata ta (rym cym cym)!

Serdeczne podziękowania za nadesłane zdjęcia wraz z pozdrowieniami od wszystkich -dwu i czworonożnych mieszkańców naszego domu!
  • Twitter
  • Facebook

1 Ślad

Użyj tego linku jeśli chcesz stworzyć Ślad (Trackback) do tego wpisu

  • *
    ADD 
    ADD
    Clementine Bonomiella again - Shar Pei z Bonomielli ...

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.