Shar Pei z Bonomielli

Pepe Lavion solenizantem!

Pepe Lavion, jak i jego rodzeństwo z miotu P ukończył wczoraj pierwszy rok życia. Z tej okazji otrzymaliśmy zdjęcia solenizanta i nie tylko...

Pani Agnieszka tak napisała mi o swoim Pepe:
Wiele to psisko zmieniło w naszym domu. Ja już nie kwękam, że leje mu się z pyska - a leje się bardzo - cierpliwie zmywam setny raz podłogę.
Zawsze zamykamy bramę, bo Pepe jest baaardzo ciekawy świata i odwagi mu nie brakuje - chętnie poszedłby zwiedzać okolicę. Spędził też dwa wakacyjne tygodnie bez nas, ale w miejscu, które doskonale zna i wśród osób, które bardzo lubią psy. Największym atutem pobytu wakacyjnego Pepe była shar peika Nikita - wreszcie miał z kim walczyć. Najbardziej Pepe jednak zmienił Jasia - mojego najmłodszego synka. Jaś wcześniej bał się psów i z trudem przebywał w ich towarzystwie. Pepe nauczył Jasia kochać psy, otworzył go na inne stworzenia i potrafi go pocieszyć jak nikt inny. I myślę, że to jest największy sukces naszego wspólnego życia. Bo, że pies wcześniej czy później zamieszka z nami wiedziałam zawsze.
Czekałam tylko na właściwy moment i jestem przekonana, że było warto.

Jeszcze raz bardzo Pani dziękujemy za Pepe.

Z naszej strony stokrotne podziękowania za serce dla Pepe wraz z pozdrowieniami dla Pani i dla Małżonka, dla chłopców - Jasia i Wiktora, oraz najlepsze życzenia dla solenizanta!
 • Twitter
 • Facebook

1 Ślad

Użyj tego linku jeśli chcesz stworzyć Ślad (Trackback) do tego wpisu

 • *
  Shar Pei z Bonomielli 
  Pepe Lavion świątecznie
  Pepe. Wygląda już bardzo dorośle. Wraz z pięknymi życzeniami z okazji Świąt, otrzymałam od p. Agnieszki zdjęcie Pepe (synek naszej Simonki, urodzony 1.09.2010) oraz sympatyczne doniesienie jak to Pepe zaaklimatyzował się w swoim nowym domu i jak bardzo (...) ...

1 Komentarz

Płasko

 • *
  Ela i sharpki z Łodzi  
  Zwierzęta uczą ludzi empatii jak nic innego na świecie.

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.