Zgodnie przy wodopoju

zaraz się chyba napiję..
ach! następny spragniony!
Buldożka jest rozkoszna. Ciekawe, którego z nas sobie wybierze?
No i znowu gościmy na blogu dwóch braci czarnulków, wyrośniętych (aż by się chciało w tym miejscu napisać: wypasionych!), 8-miesięcznch, silnych jak tury! Magda i Natalia podesłały zdjęcia z psiego wybiegu. Genialne ujęcia i rozbrajające wręcz psy! Dziękuję bardzo za fotki i proszę o więcej! Jakoś ciągle mi ich mało!
Czarni są niesłychanie zabawni, szczególnie wówczas gdy pokazują się i działają w duecie. Ich ostatnie akcje i popisy odbywały się na psim wybiegu w gronie bardzo wielu innych czworonogów rozmaitych ras i gabarytów. Z tego co mi wiadomo, to bracia mają przyjazne podejście do innych psów, a do suczek to już szczególne. Wiadomo, gentlemani! Niebawem będzie działo się więcej u "murzynów", bo wybieg to tylko wstęp i przygotowanie do przedszkola, w którym to nasi dwaj nierozłączni będą nabierać ogłady i to wkrótce, bo od kwietnia. Tymczasem ich socjalizacja przebiega wzorowo. Woda we własnej misce traktowana jest przez braci jako dobro ogólne i mimo, że pragnienie, że wody w naczyniu niewiele, to gościowi (buldożka!) odmówić nie wypada. Bardzo to sympatyczne!
Poznajecie oczywiście, który czarny jest który? Nie? Naprawdę tak trudno ich odróżnić? Pomogę. Ten w szeleczkach to Cypress Magdy, ten w obroży to Tevez Natalii. Prawda, że są różni jak się już wie who is who, no i gdy wiadomo do kogo należy obroża, a do kogo szelki!
  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.