Shar Pei z Bonomielli

Przedwystawowo nam


.. z Aferką
Za nami odbyta burzliwa aczkolwiek konstruktywna narada pod tytułem: "kto jedzie na wystawę do Wrocławia". I nie chodziło wyłącznie o nasze shar pei`e ale też i o mnie i Naczelnego. Bywało tak, że jechał tylko Piotr, a ja z konieczności - bo dom, bo psy - zostawałam ze stadkiem.

Tym razem opieka nad inwentarzem i domem zapewniona, jedziemy w duecie, a zabieramy ze sobą tylko Aferkę. Ona już cieszy się na pokazy i chyba nie ma najmniejszej przesady w tym stwierdzeniu, bo Aferka cieszy się na wszystko i do wszystkich, więc zakładam z góry, że na wystawę również.

A co na to reszta psiego towarzystwa?
Ano Simonka cieszy się, że nie jedzie. Co jak co, ale publicznych występów to ona nie lubi, ale jeśli zmieniłaby kiedyś zdanie to na pewno dokończymy jej rozpoczęty championat. Jeszcze na ten temat z nią porozmawiam.

Monia natomiast pracuje intensywnie nad wagą i próbuje przytyć. Jak tylko osiągnie sukces i trochę więcej masy ciała, to z pewnością ją wystawimy. Monia w przeciwieństwie do Simonki jest ambitna oraz pewna siebie i chętnie weźmie udział w pokazach psich piękności.

Bella podobnie jak Monia próbuje udoskonalić swoją sylwetkę, ale w przeciwieństwie do swojej córki, która chce nabrać masy, ta stara się zbędne kilogramy zrzucić. Jak na razie bez większych efektów, sadełko odłożyło jej się tu i tam, a już szczególnie tam, więc póki co (czytaj: gruba) nie wystawia się.

Pampus ma swoje plany wystawowe już skrystalizowane, ale nie bardzo chce abym o nich pisała na blogu, więc nie piszę. Do tego tematu jeszcze powrócę.

Ci, którzy chcieli by się zgłosić na wrocławską wystawę czasu mają już niewiele. Zgłoszenia przyjmowane są do 1 września.
  • Twitter
  • Facebook

1 Komentarz

Płasko

  • *
    KASIA  
    Aferka na pewno będzie zachwycona! Do zobaczenia na wystawie 8-)

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.