Frodo – “Pierniczek” - nowinki

Mały FRODO BAGGINS Bonomiella już w mieście pierników, w Toruniu. Jego pańciowie nadesłali zdjęcia i napisali nam o Maluchu:
Donoszę nowinki odnośnie malucha: trasę z Gola do Torunia przespał w większości , kiedy staliśmy w korku on koniecznie domagał się wspierając po mnie zobaczenia co się dzieje na zewnątrz przez szybę auta oraz popiskiwał kiedy miał potrzebę skorzystania z trawnika i tak tez robiliśmy i zatrzymywaliśmy się kiedy była możliwość.

Pierwsze kroki w naszym mieszkaniu pokonywał niechętnie , rozglądał się i wszystkiego wąchał jeszcze niepewnie się poruszał ale przespał cala noc w swoim łóżeczku i nie piszczał ani razu. Dzielny Psiak!!

Dzisiejszy dzień i wczorajszy był jeszcze lepszy, Pierniczek już sam porusza się po mieszkaniu, ma apetyt wszystko zjada do czysta, daje pyszczek do wytarcia po piciu wody , chętniej bawi się zabawkami , przychodzi się przytulać i pochrapuje podczas snu do czego pomału się już przyzwyczailiśmy. Pierwsza noc spal w kojcu i nigdzie się nie ruszał a dziś w nocy znalazłam go w salonie gryzącego gazety o wędkowaniu Damiana które sięgnął sobie ze stoliczka. W domu nie siusia, wynosimy go kilkakrotnie na 2 minuty w ciągu dnia na dwór i jak tylko go stawiamy na trawce załatwia swoje potrzeby a to wszystko DZIĘKI PANI.

Załączam kilka zdjęć robionych telefonem wiec nie są pewnie dobrej jakości ale następnym razem przyślemy więcej i lepsze:) Na jednym z nich widać jak ogląda telewizje, wczoraj oglądał z Panem mecz i kiwał głowa za piłka w TV
:-)).

Wielkie podziękowania ode mnie i Naczelnego! Niech się słodki Pierniczek zdrowo chowa!
  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.