Co porabiamy gdy pada deszcz

Jestem zajęta. Pojęcie, które rozdrażnia Naczelnego.
- Zajęta? Co to znaczy? Woda w tobie stoi?
To tak na marginesie. Nie mogłam się powstrzymać aby nie wtrącić zapytań Piotra, które zawsze jakoś zbijają mnie z pantałyku.

Tymczasem pracuję intensywnie nad nowym projektem mojej strony, takim co to będzie dobrze dawał się oglądać nie tylko na PC czy laptopie, ale też w smartfonie i na tablecie. Duch czasu mnie popędza i zmusza do zmian.
Deszczowa aura sprzyja siedzeniu w domu, a w moim przypadku dodatnio wpływa na koncentrację.
Pogoda i woda. No właśnie. Deszcz, leje, grzmi, wiatr wieje. Tylko momentami nie pada. Taki moment wybrała sobie Bella aby położyć się koło samochodu. I nie chodziło jej bynajmniej aby pilnować auta lub cieszyć się nim, nie, ona CHCIAŁA się przejechać. Tak sobie leżała obok samochodu ponad godzinę, zdesperowana i głucha na nawoływania.
- Smycz i spacer rozwiążą problem – pomyślałam.
Na widok mnie z obroża i linką w ręce Bella ruszyła się dziarsko z miejsca, pozwoliła się ubrać, ale w chwili gdy ja skierowałam się w kierunku bramy, ona usiłowała przeciągnąć mnie do samochodu.
Spacer jednak odbyłyśmy. Było średnio miło. Bella co kilka kroków przystawała chcąc zawrócić w kierunku domu, czy raczej do JEJ auta.

Mimo godzinnego spaceru pomysł jazdy samochodem nie wywietrzał psinie z głowy. Powrót do domu okazał się nie mniej trudny niż wyruszenie z niego. Znowu ciągoty do auta, tym razem zaakcentowane popiskiwaniem.

A dzisiaj rano trzeba było pojechać po pieczywo.
Naczelny nie oparł się błagalnemu spojrzeniu i zafundował Belli przejażdżkę. Pojechali do sklepu. Chleba ani bułek nie kupili. Ponoć zabrakło. Za to na tylnej szybie pojawiła się mapa odcisków psiego nosa. Zawsze coś za coś.

Do następnego razu!

  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.