Czas odstawiania


Afera ciągle pełna mleka, ale dla maluchów nastał czas przestawiania ich na pokarm bardziej treściwy i odstawiania od maminego cycka. Ilość posiłków mają rozłożone na sześć, czasami siedem w przeciągu doby. Trzy do czterech razy dziennie przysysają się do Afery, trzy razy dziennie żarłocznie pochłaniają swoje papu podane w misce. Jedzenie w dalszym ciągu stanowi dla szczeniąt największą atrakcję dnia.

A ja próbowałam dzisiaj sfotografować każdego malca z osobna i jak zwykle skończyło się na zamiarach, bo szczenięta jakoś w miejscu siedzieć nie chciały, a jeśli już to nie dłużej niż jedną sekundę. Mamy więc na zdjęciach to co widać. Grupkę kilkorga wpatrującą się przez moment (naprawdę przez moment, a może nawet ułamek momentu!) w obiektyw, duet dwóch braci nierozłącznych, zapaśników walczących za sobą już nie tylko pazurkami ale i ząbkami oraz solo siedzącą psią dziewczynką - jedyną w miarę spokojną w tym psim towarzystwie.

Pozdrawiam z mocno zaśnieżonej Wielkopolski!

  • Twitter
  • Facebook

1 Komentarz

Płasko

  • *
    cama  
    cudowne bąbelki mój Timonek ma dziś 3miesiące:-)

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.