Shar Pei z Bonomielli

Odwiedziny i pożegnania na przemian

Trzy małe Bonomielle: Choo-Choo, Crocodilla i Cherry
Parę zdjęć z piłeczką i trójką maluchów. Zdjęcia jeszcze wczoraj aktualne, dzisiaj już nie. Odjechała w niedzielę do nowego domu mała Cherry i tak to nasza Crocodilla ma do towarzystwa już tylko rezolutną Choo-Choo.
Dzień wczorajszy był dla nas wszystkich pełen wrażeń, bo przeżywaliśmy intensywnie nie tylko pożegnanie ze szczeniaczkiem, ale parę godzin wcześniej gościliśmy urodzoną u nas półtoraroczną Nathalinę ze swoją rodziną. Pięknie wyrosła Nathalinka, aż miło było na nią patrzeć.
Nathalina
Niestety ani mama Bella, ani starsza siostra Monia, ani też ciotka Simonka nie rozpoznały swojej krewniaczki, a przynajmniej nie dały tego po sobie poznać. Najbardziej zaciekawioną naszym psim gościem i ratującą honor rodziny okazała się być młodociana Aferka, ale nie ma co się dziwić, bo Aferkę interesuje wszystko i wszyscy, ona ciągle jeszcze na etapie poznawania świata. Moje pozostałe psy nie zdradzały specjalnej ochoty do zabawy z gościem i nie wyglądały na zmartwione gdy ich krewniaczka odjechała, widać więzy krwi u psów specjalnie silnymi nie są. My - tzn. ja i Naczelny ciągle jeszcze jesteśmy pod wrażeniem Nathaliny zwaną u siebie w domu PiPi. Najchętniej byśmy ją zatrzymali na zawsze, gdyby to tylko było możliwe.
 • Twitter
 • Facebook

1 Komentarz

Płasko

 • *
  Ela i sharpki z Łodzi  
  Pieski małe trzy dorwały piłeczkę
  Nie wiedziały co z nią zrobić
  Pogryzły na sieczkę..

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.