Lublin i Kalisz - doniesienia z dwóch krajówek

Wystawowo rozkręciło się już na całość, bo w jednym dniu aż kilka wystaw i trudno się zdecydować gdzie by tu jechać. Tym razem padło na Lublin i Kalisz. Afera z Koziego Rynku zaprezentowana została w Kaliszu, w klasie otwartej. Nino Rotus Bonomiella w Lublinie, w championach. Zacznę może od Lublina, chociaż osobiście byłam w tym czasie w Kaliszu, ale to co działo się Lublinie wiem dokładnie od Beaty, poza tym seria nadesłanych mi przez nią zdjęć mówi sama za siebie i przydługie opisy są tu zbędne. Ninowi poszło wyśmienicie. Znowu CWC i BOB. Sędziował p. Andrzej Szutkiewicz. W karcie oceny psa tak podsumował Nina: “Elegancki, w dobrym typie, głowa o prawidłowym wyrazie, dobra linia górna i dolna, dobre kątowanie i ustawienie kończyn, dobry ruch, doskonały temperament, dobry front”.

A tu zdjęcia z lubelskiej wystawy:

prezentacja psa
wspólne zdjęcie z sędzią
W tym czasie gdy Beata zmagała się z Ninem w Lublinie, ja wystawiałam Aferkę w Kaliszu. Podobało mi się, wystawa sympatyczna, dobrze zorganizowana, piękny, równy trawiasty teren, przyzwoitej wielkości ringi. Sędziowała p. Jadwiga Niciewicz. A tak opisała Aferkę: “Zwarta sylwetka, bardzo ładna sucza głowa, doskonała górna i dolna linia, doskonale kątowane kończyny, doskonały ruch.”

ja z Aferką już po ocenach
Zaraz po zejściu z ringu, gdy tylko uwolniliśmy Aferę z ringówki i przebrali w szelki, Piotr pstryknął jej i mnie jedno pamiątkowe zdjęcie. Więcej naszych fotografii nie ma, dzień był parny i gorący, my i pies zmęczeni, spieszyliśmy się do domu, do reszty stadka. Przed wieczorem i ulewnym deszczem zdążyliśmy.

Aferka z wystawy w Kaliszu przywiozła CWC oraz tytuł Zwycięzca.
W porównaniu zwyciężyła z championką p. KLM.

Miłego-dnia-ha-ha-ha!
  • Twitter
  • Facebook

6 Komentarze

Płasko

  • *
    Ania  
    Super! Bardzo się cieszymy i gratulujemy! :-)
  • *
    Ela i sharpki z Łodzi  
    Gratulacje dla zwycięzców. Czekam na wieści o kolejnych sukcesach.
  • *
    Mira  
    Gratulujemy! Cieszymy się z sukcesów obu psiaków! :-)
  • *
    Gosia  
    Gratulujemy serdecznie, cieszymy się ogromnie z pierwszych sukcesów Afi. Pozdrawiamy.
  • *
    Marta  
    Dziękuję bardzo za gratulacje. To wielka satysfakcja patrzeć jak zwycięża Nino. A z Afi jestem ogromnie dumna, była taka dzielna na wystawie, całkiem bez stresu. Pozwalała się głaskać zwiedzającym, merdała ogonem do pani sędzi, pobyt wśród obcych ludzi i psów sprawiał jej niekłamaną radość. Wspaniały charakter ma ta psina!
  • *
    Edyta i Lukasz  
    Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych wygranych :-) - pozdrawiamy gorąco z Warszawy!

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.