Trochę o wystawach

O wystawach, o Ninie i Aferze niebawem będzie znowu. Oba będą wystawiane w jednym dniu, jednakże na rozmaitych wystawach. Ktoś by pomyślał, że pojadą aby robić tłum. Nieźle by było, bo co to za radocha z wystawy gdy ringi świecą pustkami, przez co rywalizacji i dreszczyku emocji brak, bo w rasie wystawiany jeden pies albo żaden.

Ponoć na niedzielnej w Lesznie na Prestige nie będzie ani jednego shar pei`a. Mało zrozumiałe, bo przecież shar pei w Polsce sporo, hodowli też trochę, zapalonych wystawców nie brakuje, a dla porównania to w kwietniu na międzynarodową w Opolu zgłoszono aż 29 shar pei, a teraz do Leszna już literalnie nic. I gdyby nie to, że druga grupa będzie tam licznie reprezentowana przez bullmastiffy, tosy i inne molosy, to bym pomyślała, że coś się w tym Lesznie zawaliło, i że to koniec wystaw. Na wiosennych krajówkach też było pustawo: 1 - 3 psy występujące każdy z osobna, samotne biegi po ringach, bo konkurencji brak lub znikoma.

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że coś się odwróci i zmieni na lepsze, a shar pei e powrócą na ringi. My w każdym razie nie damy się onieśmielić pustkami, jedziemy na wystawę tą i ową, a innych zachęcamy do tego samego.

Do następnego razu!
  • Twitter
  • Facebook

1 Komentarz

Płasko

  • *
    Kaśka  
    wow to KLM już się nie pojawia w Lesznie :-))

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.