Miejsce odpoczynku psa

Cały dowcip polega w kolejności zajmowania miejsca.
Najwłaściwsze miejsce odpoczynku

Pora roku taka, że ciemno niemal na okrągło, więc i jakoś to wypada, że i spania więcej. Miejsce wypoczynku psa musi więc spełniać odpowiednie standardy, co do wygody, przyjazności i atmosfery z nim związanej. Kocyk i owszem można położyć, ale po to aby dodatkowo wymościć posłanie, co to w podstawowej wersji nieco za twarde. Poduszki też konieczne, bo głowa nie może opadać a i kark musi czasem odpocząć. W końcu, jak to mawiają, jak się wyśpisz, taki będziesz miał humor.


To akurat przypadek. Zwykle Po jest rozwalona na sofie a Mo tuli się w posłanku.
Miejsce odpoczynku psiaków
Dosypianie w
weekend, mile widziane
Uwaga zły kot
Pan Marchewa jest
nieodłącznym kompanem Mo.
Sofa dla Morcheeba

Morcheeba przy tym przejawia charakter "polskiego muzeum". Naciesz oko, natchnij się, wzrusz, podziwiaj, ale nie podchodź zbyt blisko i nie dotykaj. Z drobnymi wyjątkami dla kustosza pancia i konserwatorki panci. I choć na sofie jest mile widziana, to od zawsze czeka na zaproszenie potwierdzone przez nas obojga.

To
pierwsza faza odzyskiwania tego, co Pocoyo.
Fotel dla Pocoyo
Faza druga, ułożyć się za kimś.
Pocoyo na fotelu
I na koniec wystarczy wyprostawać łapki leżąc na lewym boku i gotowe.
Joga przez sen

Pocoyo zaś jest bardzo bezpośrednia i o swoje dopomina się wyraźnie, by nie powiedzieć ostentacyjnie. Kilka miesięcy temu, upodobała sobie fotel. I gdy tylko chce się porządnie wyspać, gramoli się na niego, niezależnie od tego, czy jest przez kogoś w danym momencie zajmowany i najzwyczajniej w świecie go przejmuje. A kilka dni temu dodatkowo wynalazła alternatywną metodę przemieszczania, co by nie musieć się gramolić.


  • Twitter
  • Facebook

1 Komentarz

Płasko

  • *
    Marta  
    Zupełnie jak u nas, nic dodać nic ująć. Zdjęcie słdko śpiącej Mo obudziło wspomnienia: grupka szczeniąt i zmotoryzowany Pan Marchewa. Miło go widzieć w dobrym zdrowiu i nastroju.

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.