Sztuka kompromisu

Hm, znów upłynęło sporo czasu. A to w konsekwencji przynosi zmiany. Ale radość zawsze niezmiernie wielka.
Kochana Mo
Pancia tuli Mo
Pancia wiele
obiecuje
Rozważanie propozycji
Mo zna swoje prawa
Mo broni przywileje
Sztuka
kompromisu
Pertraktacje z Mo.
Mo pociesza
Pocieszanie przez Mo
Tak dla ułatwienia przyjmijmy, że tematem jest sofa. Generalnie Mo chętnie i z pozytywnym nastawieniem przystępuje do dyskusji. Jest otwarta na propozycje, ale jeśli trzeba - bo ustępstwa byłyby zbyt duże lub niekorzystne, broni swoich praw i przywilejów. Tym niemniej, zawsze rozmowy przebiegają w przyjaznej atmosferze i konsensus, pasujący każdej ze stron jest osiągany. Nie można także przemilczeć faktu, że w trudnych decyzjach wspiera nas jak tylko potrafi. I tak jest z wszystkim.
Za dwa tygodnie minie Morcheebie pięć miesięcy, ale już dziś pojęcie Małej Mo pozostaje już tylko dla nas. Nabycie dużych szelek (45-70cm), obroży (40-65cm) oraz coraz mocniej rozważana wymiana posłanka na większe (obecnie 68x80cm), jednoznacznie wskazuje, że Mo stała się dużą dziewczynką. Biorąc pod uwagę świetny rozwój, nieprawdopodobną inteligencję oraz cudowne usposobienie, dołożymy wszelkich starań, aby było jeszcze lepiej. Oczywiście dla Mo!
  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.