Siódmy miesiąc

Mo ma już
siedem miesięcy
siedem miesięcy za nami

Tak, miot M przemknął przez 7. miesiąc niepostrzeżenie. Trudno polemizować z radością gorąco upieczonych Panciów N-malców i ich fascynacją małymi słodkimi kluseczkami. Przy okazji życzymy wszystkiego dobrego i gratulujemy! Z drobnego, ale szczególnego doświadczenia spieszę donieść, że każdy kolejny dzień jest jeszcze fajniejszy. Z tym niepostrzeżenie też jest coś na rzeczy, bo trzeba uwzględnić bolący kręgosłup z racji zapewnienia wygody psiny na sofie i w naszym przypadku cieczki. Wierzcie mi, tego nie sposób przegapić i o ile przy pewnej dozie bałaganu w domu może, a nie powinno umknąć, to na zewnątrz po drugim tygodniu różnica jest zdecydowana ;-)

Pancia
ciekawie opowiada?!
Co też Pancia opowiada
Oczywiście wskazane jest o tym wszystkim porozmawiać z samą zainteresowaną. Mo akurat jest dobrym uczniem, ale zbytnie owijanie w bawełnę kończy się znudzeniem i utratą uwagi na ciekawsze zajęcie, ot choćby drzmkę. Nie można także zbytnio popuścić wodzy fantazji, bo zostanie to skwitowane przez panienkę nonszalanckim gestem pobłażania. Także: konkrety, konkrety.
Potrafi się także obrazić. Ale tylko na chwilę.A to pech
straszna lipa...
Jak nakazano informujemy także zawczasu o trudnościach. Mo była dość mocno zmartwiona, że teraz gdy ma dużo ochoty na różne rzeczy, musi chodzić na smyczy. To kompromis, bo spacerów z psiną nie zaprzestajemy. Ganiamy zatem po lesie, a plaża musi poczekać. Swoją drogą Morcheeba radzi sobie w śniegu równie dzielnie co niebieska strzała, choć obie szurają brzuchem i z trudem łapią przyczepność. Mo uwielbia śnieg i zaspy, nawet takie, z których muszę pomóc jej wyjść. Zagonić ją do domu może tylko głód.


Krokodyl pragnie dać drapaka
molestowanie gada
Pani Marta wie, jak Mo lubiła bawić się z krokodylem - biedna gadzina. Poza solidnym wytarmoszeniem, zawsze musi się liczyć z solidnym molestowaniem. Aspekt nie zanikł, a obecnie zapał wręcz wzrósł. Ale się nie skarży, w końcu to teraz ulubieniec naszej dziewczynki, który po wszystkim otrzymuje naprawdę dużo czułości.
  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.