Home sweet home

bezruchowa-zabawa-bezdotykowa
spokój
Na początku marca podjęliśmy decyzję o małym tourne po kraju, by odwiedzić rodzinę. Występek dość niecny, bo Morcheeba niechętnie żegna się z sofą, a i nowe miejsca to nie to samo, co własne podwórko i ład, który zaprowadziła po cieczce.
Autostrada mocno psinkę wynudziła, a resztę drogi zapamiętała ogólnie jako slalom niebieskiej strzały wokół dziur po zimie. Łódź Mo zapamiętała miło, gościnnie i przede wszystkim przytulnie. Pokochała naszą Babcię i aby to uczcić spała niemal na grzbiecie na środku pokoju. Totalna beztroska i błogostan. Potem przedostaliśmy się do stolicy.


Mo
studiuje budownictwo
Nadzór budowlany
Niby jest tu dwójka maluchów, ale jak to przedszkolaki, zajęte bardziej sobą niż czymkolwiek innym. Mo mocno ciekawiła, ale z uwagi że istotnie zmieniła swoją posturę od ostatniego spotkania (z września), nikt nie próbował drażnić naszej słodkiej lwicy. Pełna gracja i dyplomacja. Co do przewagi IQ głosy są cokolwiek podzielone ;-)
No ale co się oszukiwać, w domu zawsze najlepiej.
  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.