Albert E. w dobrych rękachZdjęcie powyżej - jak w tytule wpisu, czyli Albert w dobrych rękach i to nie tylko w przenośni, ale i dosłownie, co też wyraźnie na zdjęciu zostało uchwycone. A drugie dobre ręce od Alberta te należące do ładniejszej połowy ze związku dwojga, napisały:
No i w co się mam bawić?
kostka z gumy? Eh nie!
Najchętniej pomęczę gadzinę!

Jesteśmy zaskoczeni jak Misio szybko rośnie, jutro minie 2 tygodnie odkąd jest u nas, jak oglądamy zdjęcia z początku jego pobytu to trudno uwierzyć że był taki malutki! Wyrośnie nam z niego kawał psa! Rafał, jako dumny tatuś, chwali się każdemu jaki to jego synek jest mądry i jak ładnie siada ,kładzie się a nawet daje głos na komendę! Widok Rafała, takiego wielkiego chłopa, tulącego nasze maleństwo i szepczącego mu do ucha "kocham Cię, jesteś spełnieniem naszych marzeń" jest rozczulający i przesłodki :-)
Wyjścia na dwór to prawdziwa sensacja, od wczoraj trenujemy na poważnie siusianie na podwórku, dla nas i dla Alberta to raczej normalna sprawa-bo taka kolej rzeczy, ale za to dla sąsiadów i osób mijających nas to dopiero wydarzenie. Ochów i achów nie ma końca, gdybyśmy za każdy komplement lub głasknięcie pobierali opłatę, to nie musielibyśmy brać kredytu na mieszkanie! Oj tak, nie tylko nasze serce zawojował nasz piesio!
Przesyłam Pani kilka najświeższych fotek, no, tak na wypadek gdyby się Pani za nim choć odrobinkę stęskniła... :)"

------
Oj stęskniłam się bardzo-bardzo, Cieszę się, że wraz z Albertem przyjedziecie do nas w odwiedziny. Już liczę dni. Do miłego zobaczenia!
 • Twitter
 • Facebook

3 Komentarze

Płasko

 • *
  Mo Po Wiola artur  
  "kocham Cię, jesteś spełnieniem naszych marzeń"

  Piękne, piękne, piękne!
  Nasze psinki też to słyszą po stokroć dziennie. Cieszymy się, że nie tylko nasze...
  Pozdrawiamy Wszystkich.
 • *
  Magda  
  Mały jest kochany :-)
 • *
  Ania  
  Albi jest przecudowny! Kochamy go bardzo bardzo bardzo mocno!

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.