Skupianie uwagi psa

Nie ma co główkować, aby psinka zainteresowała się dwunożnym trzeba wykazać się tym czymś. Niemniej jednak należy bardzo uważać, bo skupianie uwagi psa, może niepostrzeżenie zamienić się w zawracanie...
Zdarzenie to mocno uderzyło w nasze mniemanie o sobie, jako przewodnikach naszego najmniejszego możliwego stada, bo co jak co, ale zaintrygować Pocoyo na tyle czasu, nie padło naszym łupem. Wykluczając oczywiście przypadki wielominutowego smyrania po brzuszku, gdzie zależność i kontakt wzrokowy tym bardziej odstaje od ów. Jak dotąd nie mamy pojęcia co też takiego przyciągnęło uwagę Pocoyo, a wiedzcie, że okno było zamknięte i nie o radio chodziło.
Morcheeba natomiast - jak widać - absolutnie się nie zainteresowała, ani na moment nie przerywając swojego snu.

 • Twitter
 • Facebook

2 Komentarze

Płasko

 • *
  Marta  
  Psy widzą więcej (inaczej) niż my. Moje psy też potrafią się zapatrzeć w jakieś miejsce, w którym my nic nie widzimy. W nawiedzonych domach niektóre psy wyczuwają kogoś z innego wymiaru i stąd to niezrozumiałe dla nas ich zachowanie. Tak przynajmniej twierdzi moja ciocia.
  • *
   Mo_Po_Wiola_artur  
   O tak, Pocoyo z całą pewnością widzi inaczej ;-) Jak dotąd zdarzyło jej się wbiec trzy razy w płot, raz w szklane drzwi i raz w drzewo. Niekiedy sprawia wrażenie, że gdy gdzieś zmierza patrzy naprawdę daleko, nie zwracając uwagi na jakieś detale po drodze. Zdarza jej się także nie stąd ni z owąd zacząć gonić coś, czego nie ma. Potrafi tak przebiec nawet dwa kilometry a potem z beztroską miną wrócić tą samą drogą.
   Pocoyo z całą pewnością żyje w innym świecie, równoległym do tego co ja. Ale gdy tylko jej trajektoria przecina się z moją...

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.