Shar Pei z Bonomielli

Świętujemy

Miot N obchodzi dziś swoje drugie urodziny. Tak, psiaki rosną szybko, czas mija jeszcze szybciej i Nelson nie przypomina już małego szczeniaczka, tylko poważnego, dostojnego psa. Oczywiście to tylko pozory, bo mentalnie Neluś to psiaczek z duszą szczeniaczka – czas mu mija od zabawy do zabawy, od ganiania do kolejnego spaceru.
W związku z wielką uroczystością urodzinową, Nelson od rana rozpieszczany był smakołykami, potem wyjątkowo długi spacer w miejsca, które lubi najbardziej, no i zabawa z najlepszymi kumplami z osiedla. Ale Nelson tylko wzrusza łapkami i zdaje się mówić: „Jakie urodziny? Dzień jak co dzień”.

 • Twitter
 • Facebook

2 Komentarze

Płasko

 • *
  Marta  
  Najlepsze życzenia kochany Nelsonku, dwa lata przeminęły i stałeś się już dorosłym i bardzo przystojnym facetem. Niech Ci się spełnią wszystkie psie marzenia, czego życzymy Ci wraz z Twoją rodziną - mamą Bellą i starszą siostrą Monią. Pozdrów od nas serdecznie Twoich Ludzi, którzy tak bardzo Cię kochają. Do następnego - mamy nadzieję rychłego - zobaczenia!
 • *
  Nino  
  Cała "Czworka N " ma dzisiaj urodziny. Wszyscy powyrastaliśmy na piękne psy. Czy mądre? Niech to ocenią nasi adoptowani rodzice. Wydaje mi się, że tak. Na pewno słodkie i kochane. Podziękowania składam w dniu moich urodzin Marcie, ktora dbała o nas od pierwszej chwili.Wszystkiego najlepszego bracie i siostry. Nino z Rodziną.

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.