Shar Pei z Bonomielli

Migawki z dnia

Szczenięta vs. karma
Cara Mia z rodzeństwem
Crocodilla i Channel

Chłodniej. czyli lepiej, ale i gorzej. Lepiej dla mnie i stadka moich dorosłych shar pei, jako że upały nie są przez nas dobrze znoszone. Gorzej dla maluszków, bo niby zimno nie jest, ale wieje chłodny wiatr, więc wyjścia na dwór króciutkie, takie aby tylko utrwalić nawyk siusiania i kupkania na dworze.
Dzisiaj ważyłam szczenięta - największa jest Barbarella od Simonki, ta Klucha przekroczyła już 4,5 kg, Big Brother prawie tak samo ciężki bo 4,2 kg. Dzieci Moni ważą do 3,3 do 3,9 kg. Niezłe klocki, mamy co nosić z domu do ogródka, z ogródka do domu i znowu z domu do ogródka.... Wynoszenie szczeniąt do ogrodu, to zawsze akcja i wyścig z czasem, bo jeśli uda mi się zdążyć zanim malce nabrudzą w domu, to bieganie za nimi z wiaderkiem należy już do Naczelnego, jeśli natomiast wykażę się wolniejszym refleksem niż stado błyskawicznie trawiących szczeniąt, to mnie w udziale przypadnie mycie podłogi!

Imiona dla dzieciarni Moni już wybrane: Cara Mia, Channel, Crocodilla, Chester Jr., Cherry Lady, Clementine, Choo-Choo.

 • Twitter
 • Facebook

3 Komentarze

Płasko

 • *
  Ela i sharpki z Łodzi  
  Świetne imiona.
 • *
  Bydgoszczanie  
  Dziękujemy za miłe przyjęcie, pieseczki są cudowne, nie możemy się już doczekać dnia w którym odbierzemy nasze maleństwo. Pozdrawiamy serdecznie, ukłony dla Pana Piotra.
 • *
  KASIA  
  Channel - co za spojrzenie!

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.