Shar Pei z Bonomielli

Zabawy i upodobania Moni

sznurek bardzo cieszy psa
Z okazji ukończenia 3 miesięcy życia, Mon Cheri otrzymała wczoraj przesyłką kurierską prezent od Mo Wioli & artura: myszki, szczurka i kolorowe kule. Zabawki, takie same jak te co zachwycały Morcheebę, wprawiły w zachwyt i mojego malucha. W odstawkę poszły gumowe piłeczki. Ze starych zabawek jedynie tylko sznurki nie popadły w niełaskę. A myszki, a szczególnie taka jedna szara, zajmują Cheri bez reszty. Zabawa myszkami i szczurkiem polega na ich mordowaniu. Najpierw zdecydowany chwyt, potem energiczne potrząśnięcie zdobyczą, a gdy po egzekucji mysz już wiotka, wtedy Monia bierze ją pomiędzy przednie łapy, ciamka i obgryza do momentu aż ta zrobi się mokra i śliska od śliny, i przez to już nieatrakcyjna. Kolej wtedy na następną myszkę, potem na szczurka. A potem zabawki schną, a gdy już wyschną, wtedy maskara zaczyna się od początku.
Kolorowe kule też cieszą mojego malucha, nimi jednak woli bawić się w ogrodzie niż w domu. Za każdym razem gdy wybiega na dwór, niesie w pysku kulę, najchętniej tę czerwoną i biega z nią jak oszalała. A gdy jest w łaskawym usposobieniu to pozwala zazdrośnie patrzącej na zabawki Simonce też potarmosić swoją własność. Tylko myszami nie dzieli się z żadnym innym psem. Gryzonie to jej własność i tylko ona ma monopol na ich mordowanie.
O, matko jedyna, co mi z tej psiny wyrasta!
  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.