Shar Pei z Bonomielli

Nieco aktualności

Dzień mamy krótki, nastrój przedświąteczny i pewnie tylko co poniektórzy wiedzą i pamiętają, że sezon wystawowy trwa cały rok. W lutym wystawa Walentynkowa w Bydgoszczy, a na niej zapowiedziany przez Natalię debiut Messiego. Oj, będzie się działo! Chętnie pojechałabym zobaczyć jak młody prezentuje się w klasie jeszcze szczeniąt, ale w tym czasie będą dorastały przebywające ciągle w brzuchu dzieci Belli, więc o żadnym wyjeździe mowy być nie może.

Bella coraz grubsza i coraz szersza. I słodka i pieszczotliwa się zrobiła jak nigdy dotąd. Głaszczemy więc i przytulamy, a reszta stadka trochę zazdrosna. Czulę się z Bellą i zaraz, za moment jako pierwsza zjawia się Simonka, wkłada mi nos pod łokieć i prosi: mnie też! za chwilę Monia łapie mnie za przegub ręki, ona też chce by ją przytulać, Misiek i Tequilla również w tym samym czasie żądają abym tylko im poświęciła uwagę, a zaraz potem przybiega Maxie, przewraca mnie swoim olbrzymim cielskiem na podłogę, wszystkie psy na to wiwatują z radości, w końcu mogą dopaść mnie ze swojego poziomu.

Naczelny dzisiaj na moje zapytanie , czy wie co jest moim największym szczęściem, odpowiedział: "ja, twój największy pies!"
  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.