Shar Pei z Bonomielli

Imiona szczeniąt oraz kto dla kogo

Przy Belli. Pierwsza od frontu N-Classic Simonne, za nią Nino Rotus, z tyłu od lewej Nathalina, od prawej Nelson Admiral.
Imiona dla szczeniąt już wybrane. I tak to pierworodny nazwany został Nelson Admiral, a imię dla niego wymyślone przez Gosię i Dominika z Krakowa. Nie muszę chyba nadmieniać, że Nelson w Krakowie zamieszka. Drugi synek Belli nosi imię Nino Rotus, ładnie i dźwięcznie, a nie ma w tym mojej zasługi lecz przyszłej rodziny Nina z Warszawy, a w szczególności p. Beaty, ktora już liczy dni do czasu aż go zobaczy. N-Classic Simonne wygląda jak kopia małej Lasimonne, spełniło się więc od dawna oczekiwane życzenie p. Weroniki, jest więc dla niej Simonka, taka sama jak ta moja, choć nie ta sama. Właściwie od pierwszego spojrzenia na małą Simonkę wiedziałam, że właśnie ta sunia pojedzie do Poznania. No i ostatnia urodzona dziewczynka... Nathalina, a imię dla niej wybrane zostało już dawno, długo przed jej urodzeniem. Wnikliwie czytający mojego bloga znają Natalię, znają też jej Doveya i Messiego ode mnie, wiedzą jak bardzo Natalia zaangażowana jest uczuciowo w wychowanie swoich psów, jak bardzo się o nie troszczy. Dlatego Nathalina, jak Natalia. Pozostaje mi mieć nadzieję, że p. Kasia z Chodzieży, czekająca na Nathalinę, zaakceptuje jej imię. Może też z racji niedalekiej odległości od Poznania uda się jej zaznajomić z Natalią, z Doveyem i ze starszym braciszkiem Nathaliny - Messim, który tak bardzo do niej podobny.

Przy okazji wspomnę, że następne szczenięta oczekiwane są na przełomie lutego i marca po naszej Lasimmone, zwanej w domu Simonką. Jeszcze niedawno szczeniuś, a dzisiaj już dorosła psina. Ach, leci ten czas... Ojcem kolejnych Bonomiellek będzie Ch. Pl. Tagri Edcher YESTERDEY GOOD BLEES. To na pociechę dla tych, dla których zabrakło tym razem szczenięcia. Zabrakło nie dlatego, że kogoś pominęłam, że zlekceważyłam, że nie chciałam, ale dlatego że Bella urodziła tylko cztery szczenięta.
  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.