Shar Pei z Bonomielli

Nelson Admiral & co

Nelson








Ze skrzyni mieszczącej Bellę ze szczeniętami dochodzi odgłos radosnego ciamkania. Pieski przyssane do swej mamy ciągną jej mleko z wielkim zapałem, zapierają się o nią łapkami, a każde z nich pilnuje swojego sutka. Krzyk podnosi się wielki gdy sutek wysunie się z dziobaka i zostanie żarłocznie pochwycony przez braciszka lub siostrzyczkę. Rosną mi w oczach moje-jeszcze szczenięta. Nelson najstarszy, bo pierwszy urodzony jest największy i ma najpotężniejszą głowę. Lubi położyć się wzdłuż mamy i swoim sporym już ciałkiem skutecznie blokuje dojście do baru mlecznego pozostałej trójce. Najgłośniej protestuje przeciwko takiemu zachowaniu N-Classic Simonne, ta też z tych żarłocznych. Nino przesypia cały dzień, a mimo tego brzuszek jego zawsze okrągły, zawsze pełen. Wielkością prawie nie ustępuje Nelsonowi. Ślicznej Nathalinie ciągle ciepło. Gdy inne pieski zbijają się w kupkę, ona leży osobno brzuchem do góry. Mała indywidualistka.

Zdjęcia powiedzą po tysiąckroć więcej niż słowa, więc proszę pocieszcie oko, a ja tymczasem pójdę na spacer z Miśkiem i Monią, bo dzień wyjątkowo piękny!
  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.