Shar Pei z Bonomielli

Pierwsze odrobaczenia, pierwsze skracanie pazurków

Za szczeniętami już pierwsze odrobaczania. Zniosły dobrze, bez sensacji żołądkowych, bez utraty na wigorze i apetycie. Dwójka Simonki podjada już żwawo podawaną im karmę dla szczeniąt, siódemka Moni dzisiaj po raz pierwszy zetknęła się z czymś innym do jedzenia niż mamine mleko. Spieszę się z tym dokarmianiem i zaczynam dosyć wcześnie aby odciążyć chociaż troszkę Monię, której nie łatwo wykarmić tak sporą gromadkę szczeniąt.
Życie dostarcza maluchom coraz to nowych emocji, bo ciągle stykają się z czymś nowym. Nowe dźwięki jak warczenie odkurzacza, dzwoniący telefon, głosy z radia i telewizora, wszystko to dla nich jeszcze nie poznane, coś z czym dopiero muszą się dopiero oswoić. Ciekawość nie jest jeszcze ich najmodniejszą stroną, ta przyjdzie trochę później, od mocnych wrażeń zdecydowanie wolą poczucie bezpieczeństwa jaką dają im wraz z ciepłem własnego ciała ich matki.
  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.