Shar Pei z Bonomielli

Coraz więcej..

Coraz więcej maluchy potrafią.
Już nie tylko widzą i patrzą, ale i przyglądają się. Nie ma wątpliwości, poznają mnie i cieszą się na mój widok. Dzisiaj zademonstrowały mi przyjazne merdanie ogonkami. Po raz pierwszy użyły ogonków celem komunikowania się ze mną. Wyobraźcie sobie to proszę: cztery maleńkie szkraby patrzą na mnie oczkami czarnymi jak węgielki i machają ogonami w zawrotnym tempie, a wszystko po to aby mi przekazać swoje pozytywne emocje i radość z życia. Coś pięknego! Pies machający ogonem zawsze cieszy człowieka, szczenięta wesoło merdające wzruszają!
Coraz więcej jedzą, coraz więcej ważą. Wyrosły im ząbki, na razie wyglądem przypominające delikatne fiszbiny, ale są. A, i jęzorki wybarwiły się u całej czwórki przepisowo na niebiesko.
Coraz głośniej i bardziej zdecydowanie potrafią mnie wołać gdy znikam im z pola widzenia. A głosy w swoich niewielkich jeszcze ciałkach mają potężne! Coraz bardziej są aktywne za dnia, więcej biegają, ładniej bawią się ze sobą i swoimi pluszakami.
Coraz bardziej jestem z nimi zżyta, aż strach pomyśleć o dniu rozstania, który niechybnie nadejdzie.
  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.