Shar Pei z Bonomielli

Dzień srebrny


Natalia wystawia Monię
Lovey Dovey i Mon Cheri - wujek ze siostrzenicą wystawiali się dzisiaj w Toruniu na Krajowej Wystawie Molosów. Spektakularnych sukcesów nie odnieśli, ale porażek też nie. Oba psy otrzymały oceny doskonałe, oba zostały uhonorowane srebrnymi medalami, dyplomami i pięknymi opisami w karcie oceny.

Wystawy dla Torresa to pomału chleb powszedni, on wie co i jak, on potrafi się zachować, jego nie wzrusza ani tłum obcych mu ludzi, ani też setki innych psów rozmaitej wielkości i maści. Inaczej ma się z Mon Cheri. Dla niej wystawa była czymś zupełnie nowym i ogromnie stresującym. Sylwetkę Monia pokazała pięknie (wie dobrze czym może pochwalić się!), na wybiegu było już nieco gorzej i tu nasza debiutantka tak się stremowała, że najchętniej dałaby nogę. Szczęśliwie do tego nie doszło! Pierwsza wystawa naszej Moni już za nią i pierwsze koty za płoty, na następnych pokazach powinno być łatwiej. Łatwiej dla Moni, łatwiej też dla Natalii, której to w tym miejscu serdecznie dziękuję za piękne zaprezentowanie obu psów, a szczególnie Mon Cheri.

Następna wystawa we Wrocławiu. Nie zapomnieć proszę: ostatna niedziela września! Torres i Monia oczywiście będą. Z Natalią, bo jakby inaczej? Będzie też nasz najstarszy pies: MIŠO z domu Magic Sonet, i będzie walczył o laury w klasie weteranów.
  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.