Shar Pei z Bonomielli

Pampus ma już 9 miesięcy

Chodź Monia, powiem ci coś ciekawego na uszko...

Młode psy: Monia i Pampus. Ci dwoje potrafią szaleć do upadłego! Energia i temperament idą u nich w parze.
PAMPALINI BOY Quasar (Pampus)
Coraz to ktoś mnie zapytuje co tam słychać u Pampusa (z domu PAMPALINI BOY Quasar) i jak się miewa nasz najmłodszy. Ano rośnie i całkiem fajny pies robi z niego. Poza tym, że powiększyły mu się gabaryty, to zmienił się niewiele. Dalej jest z tych grzecznych, z tych niesprawiających problemów wychowawczych, jest po prostu miłym, zgodnym z resztą sfory psim młodzieńcem. Właśnie, młodość... Hormony grają Pampusowi w tempie presto vivacissimo, co przekłada się na jego wybitnie amorowe zachowanie połączone z permanentną gotowością do prokreacji. Suki z lekka poirytowane mają pomału dosyć nieustającej adoracji Pampusa i albo w poszukiwaniu spokoju schodzą mu z drogi, albo ostrym warknięciem napominają: "spadaj młody!" Respekt przed starszymi Pampek już ma wyrobiony, więc wycofuje się, ale tylko na moment, za kilka minut powraca i próbuje z zalotami od nowa...
Jedynie Monia nie obraża się i nie warczy na Pampka, te dwa młode psy stanowią zgrany i zaprzyjaźniony duet. Może kiedyś COŚ z tego wyniknie, zobaczymy. Jeszcze czas, Monia ma dopiero 15 miesięcy, Pampus parę dni temu skończył 9. Młodzież i tyle.

  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.