Shar Pei z Bonomielli

Nasz weteran złotym medalistą


moi dwaj dzielni weterani
Monia przed wystawieniem
Natalia ustawia Dovey´a
Kolejna, jak co roku we wrześniu, wrocławska wystawa psów rasowych już za nami. Ładnie było, ciepło, słonecznie, wręcz piknikowo. Z naszych psów wystawiane były: MIŠO Magic Sonet (Misiek) i MON CHERI Bonomiella (Monia). Pochwalić mogę się złotym medalem zdobytym w klasie weteranów przez naszego dziarskiego dziewięciolatka Miśka.
Dzielny pies, prowadzony przez Naczelnego, zaprezentował się ładnie i z wrodzoną mu godnością. Pochwalić mogę się też tym, że psy moje zachowywały się na terenie wystawy względnie przyzwoicie: nie nabrudziły, nie obszczekiwały zwiedzających, nie wdały się w awanturę z żadnym obcym psem. Były co prawda krytyczne momenty gdy Monia okazując zniecierpliwienie zbyt na jej gust spokojną atmosferą, coraz to kłapała zębiskami w stronę znacznie mniejszego od niej pieska i łypała na niego okiem raczej wrogo. Do konfrontacji szczęśliwie nie doszło. Za to na ringu opuścił ją animusz i duch walki, przez co chyba spektakularnego sukcesu nie odniosła. Muszę przyznać, że nie była w typie preferowanym przez panią sędzinę, a w dodatku nie chciała ładnie się pokazać, więc o laurach na razie zapominamy. No cóż, jeszcze nie jedna wystawa przed Monią, mamy i czas, i cierpliwość, zarówno do wystawiania jak i do sędziów.
Tradycyjnie już bardzo ładnie spisał się LOVEY DOVEY Bonomiella (Torres), ocena doskonała i res. CACIB to osiągnięcie nie do pogardzenia. Gratulacje dla jego pańci Natalii, no i dla Torresika również. Następna wystawa, na której będziemy znowu w tym samym składzie, to w listopadzie poznańska. Do zobaczenia przy ringu!
  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.