Shar Pei z Bonomielli

9-ty tydzień oczekiwania na szczenięta

drzemka ciężarnej
Jeszcze nic. Jeszcze czekamy w napięciu. Temperatura ciała Belli spadła dzisiaj przed południem do 37,5 stopnia po to aby wieczorem osiągnąć znowu 38. Wieczorna miska została opróżniona przez nią z wilczym apetytem, tak samo jak i wcześniejsze posiłki. Spać, spać i spać... tylko tego chce Bella, więc posypia sobie to tu, to tam.
Fotka drzemiącej ciężarnej jak najbardziej aktualna, uchwycona w czasie dzisiejszej drzemki podczas naszej kolacji, bo Bella jest wszędzie tam gdzie ja. Nawet w nocy śpi przytulona do mnie, czyli razem dzielimy łóżko. Muszę teraz mieć ją obok siebie, aby w razie gdyby nagle postanowiła rodzić, móc natychmiast się obudzić i odpowiednio zareagować.. A to, że lubię gdy ona tuli się do mnie we śnie, to już inna inszość....

Dzisiaj znowu mam dla Was zdjęcie z high-tech komputerowego USG (sorry za nieprofesjonalne wyrażenie) wykonane przez National Geographic / Pioneer Production i przedstawiające szczeniaczka w analogicznym wieku jak te siedzące w brzuchu Belli. Oj, robi to zdjęcie wrażenie, prawda? Tak, moi drodzy, psie dzieci już gotowe do przyjścia na świat, ale dopóki mieszczą się w maminym brzuchu i nie jest im za ciasno to poczekają jeszcze parę dni w bezpiecznym schronieniu. Poczekają, albo nie.

No a teraz dla odmiany oraz odwrócenia uwagi od spraw poważnych, fotka takich dwóch czarnych zbójów, co to ciągle ze sobą, czyli Tevez i Cypress. Tym razem siedzą z wrodzonym sobie wdziękiem na stole i patrzą bardzo pewnym siebie wzrokiem na kogoś lub coś.... Młode już pną się ambitnie w górę jakby wiedziały, że punkt widzenia zależy punktu siedzenia.

Na koniec istotna informacja: Pampus na przekór zimie wymienia sierść na letnią i robi to zdecydowanie gwałtownie. Ani chybi, idzie nam wielkimi krokami ocieplenie
  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.