Shar Pei z Bonomielli

Pierwsza wystawa Nelsona

Nelson w ringu honorowym
Walka o najlepsze szczenię w rasie.
Wygryzamy konkurencję
Pokazujemy ząbki Pani sędzi
Po długiej nieobecności na blogu uprzejmie donosimy, że dziś na XIV Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Krakowie nasz Nelson Admiral Bonomiella sprawił się znakomicie pokonując rywali. Nasz psiaczek startował w kategorii szczeniąt i zajął I miejsce w rasie shar-pei z oceną wybitnie obiecujący, lokata I, w konkurencji miejsce I. Nasz Nelsonik zakwalifikował się do konkurencji Najpiękniejsze szczenię wystawy, gdzie na wszystkie najlepsze szczenięta z ras, zajął miejsce IV. Tak, więc odnieśliśmy sukces przechadzając się po ringu honorowym i zdobywając puchar. To nasz pierwszy mały sukces, mam nadzieję, ze będą kolejne. Nelson jeszcze musi podszlifować chodzenie w ringu, bo nie zawsze chciał ładnie chodzić. Jednak sędzia oceniająca była pod wrażeniem naszego malucha, w opisie oceny podała:
db wielkość, proporcjonalna głowa, prawidłowy zgryz, bardzo dobra kufa, zdrowe oczy, piękna linia grzbietu, jak na swój wiek dobra klatka piersiowa, prawidłowe kątowanie przodu i tyłu.
Wróciliśmy do domu z pucharem i jesteśmy dumni z naszego pisaka!
  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.