Shar Pei z Bonomielli

No i gdzie pies kupę zrobił?!!

Nasza "sikawka"
Tym to okrzykiem Naczelny podrywa na nogi całe stadko. Dorosłe psy patrzą na niego zdegustowane, no bo jak można pytać o coś takiego, jak można tak się wykrzykiwać i w ogóle co to za maniery i faux pas! Ten zaś co naruszył zasady panujące w domu nic sobie nie robi z okrzyków i lamentów Piotra, łasi się czule, merda ogonkiem, miny słodkie stroi, a że przed chwilą pomnik na podłodze pozostawił, to przecież drobiazg, rzecz nie warta uwagi, fizjologia i tyle. Pewnie już czytelnicy domyślili się, że chodzi o Aferkę, naszego małego świntucha, leja paskudnego jak ją Naczelny w chwilach zwątpienia określa. Jeszcze parę dni temu pocieszaliśmy się nawzajem, że to już ostatnie dni sikania i kupkania w domu, niech no tylko Mała odważy się razem z psami zbiegać po schodach, to i wylewać się z niej w domu przestanie. Ha! Schody opanowane już do perfekcji, bieg po nich w górę czy zbiegnięcie w dół to pikuś dla Aferki, bo dziewczynka już całkiem spora i do 12 kilogramów wagi niewiele jej brakuje, ale mimo wybiegania do ogrodu jakoś z zalewania domu zrezygnować nie chce..
Rośnie nam potwór co-ma-sikający-otwór szybko, pozostawia po sobie kałuże obfite, a my na zmianę albo ścieramy co mokre, albo spłukujemy w WC twardsze produkty przemiany materii, którymi również bez umiaru nasze szczenię dom przyozdabia..
Rany, jak długo to jeszcze potrwa? Dzidzia śliczna ma już 3,5 miesiąca, a jej małe kałużki dawno przestały być małymi, grozi nam potop i zagłada! Ktoś wie jak tu mentalnie na sikacza wpłynąć aby nie popłynąć (rym-cym-cym!)? Ktoś może przybędzie z odsieczą i przemówi do rozsądku potworkowi? HELP!!!!
 • Twitter
 • Facebook

3 Komentarze

Płasko

 • *
  Mira  
  Cudna jest Afereczka, jeszcze malutka, nauczy się wszystkiego, cierpliwości.
  Pozdrawiamy ciepluśko Mirka i Antoś
 • *
  Mo Po Wiola & artur  
  No to nomen omen Afera na całego!
  Życzymy wiosennego wiatru zmian.
 • *
  Ela i sharpki z Łodzi  
  Jak ja się cieszę, że etap "mały sikacz" i "mały producent kupek" już za moimi psami!

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.