Shar Pei z Bonomielli

Nie ma Rondelci

Blog ostatnio zaniedbany, przypominający bardziej nieaktualną, starą gazetę niż dziennik hodowli. Ze starej gazety można przy odrobinie dobrej woli zrobić jeszcze jakiś użytek, z niekontynuowanego bloga już nic. Na moje usprawiedliwienie powiem, że ostatni miesiąc nie pobudzał mnie do aktywności internetowej, a wręcz odciągał, zniechęcał. Całą moją energię i uwagę poświęcałam mojej Białej. Mojej Rondelce, której niestety nie ma już wśród nas. Ponad miesiąc trwała walka z beznadziejną chorobą, rozpacz i nadzieja na przemian. Gdy psina miała się lepiej to i nam w domu było raźniej, pocieszaliśmy się, że wyjdzie na prostą, że znowu będzie zdrowa, zadziorna. Niestety mimo usilnych starań przegraliśmy walkę z chorobą.
Odeszła Rondelka na zawsze, i tak strasznie nam smutno i żal.. Temat o Rondelce może jeszcze wróci gdy dostanę wyniki badania histopatologicznego wyciętej z niej torbieli.. Wróci, o ile będę miała siłę o tym pisać.
Znajomi próbują mnie pocieszyć, że mam jeszcze inne psy, że mam taką śliczną Simonkę.
Owszem mam, ale nie mam już tej...
  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.