Shar Pei z Bonomielli

Imiona szczeniąt Tequilli

Imiona dla szczeniąt Tequilli już wybrane. Trudno mi było określać pieski tylko kolorami. A więc moja sunia na życzenie Naczelnego ma na imię Lucy. Jej bliźniaczo podobna siostra to Lasimonne, a trzeciego pieska z czerwonej serii nazwałam Loverboy. Chłopiec z czarną maską nosi imię Lionheart, a jego braciszek z jaśniejszym pysiem to Lovey Dovey. Mam nadzieję, że imiona zostaną zaakceptowane przez przyszłych pańciów. Ewentualne reklamacje i sugestie przyjmuję do końca tego tygodnia, potem już tak przyzwyczaję się do imion piesków, że nie będę mogła ich zmienić.
Dzieci Tequilli ładnie rosną i ważą dzisiaj, w trzecim dniu życia od 520 do 575 gramów. Najcięższymi są Lucy i Lionheart. Apetyt dopisuje wszystkim szczeniętom, ale najbardziej żarłoczny jest Lionheart. Ciągnie więcej pokarmu niż jest w stanie w sobie pomieścić. Leży potem szerszy niż dłuższy, kształtem przypomina gruszkę. Trochę martwi mnie jego nieposkromiony apetyt, już dwa razy z łakomstwa zakrztusił się mlekiem... Tequilla je dzisiaj bez grymasów, o Belli nawet nie wspominam, bo ta apetyt ma zawsze.
  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.