Wpisy z Maja 2013

 • Maja, 2013
 • Pierwsze spotkanie na szczycie w górach nad morzem

  Nie ukrywamy, że długo przyszło nam trzymać kciuki za ziszczenie się spotkania z El Brosem. Mnóstwo obowiązków, braki czasu, ale wczoraj wieczorem, tuż po gromach z nieba i wichurze, doszło do pierwszego spotkania na szczycie, czworonożnych przedstawicieli rodu Bonomielli, w górach nad morzem.
  Obie sunie przyjęły już dość wyrośniętego (półrocznego) Bros'a bardzo otwarcie i z olbrzymią wyrozumiałością. Mo pozwoliła na wiele, wykazując się nieskończoną tolerancją i wyrozmiałością. Za to Isia nareszcie przekonała się, na ile ciekawe doznanie wiąże się z obwieszaniem się na ogonie, w trakcie wspólnych harców, czym dotychczas obdarowywała Morcheebę.
  Podsumowując pierwszą wspólnie spędzoną godzinę: psiaki szczęśliwe, a my jeszcze bardziej!

  Read More

 • Dzień Mamy

  Czarne dziecko ucieleśnionego szczęścia
  Panienka Simonki
  Shar
pei'ki nierozłączki
  Dla Mamy w Dzień Mamy
  Panciulkowy Złoty Geniusz
  Pociecha Belci
  Jako, że mamy Dzień Mamy, nasze psinki na zdjęciach mamy, specjalnie dla każdej ich Mamy! Ponadto wraz z pociechami, spieszymy z życzeniami! Dużo radości, przyjemności i wszelakich pomyślności, życzy Stado Moisia.
  Życzenia składamy, także dla Pani Marty - najwspanialszej psiej Mamy!
 • Elvis, najnowsze zdjęcia

  ELVIS Bonomiella. Synek naszej Afery. Pierwszego kwietnia jeszcze zapadał się po pachy w głębokim śniegu. Niedowiarków odsyłam do wpisu z tej daty.
  Musiało to być bardzo dawno, skoro tak urósł i zmężniał.

  Read More

 • Sezon uważamy za otwarty

  Dziś musicie mi wybaczyć, że nie będzie za wiele do poczytania. Sezon otwarty i na siedzenie przy klawiaturze nie bardzo miejsce i pora. Tymczasem przedstawiamy dowody, że szkolenie zaserwowane przez Panią Martę, mamy opanowane do perfekcji już od dawna. Serdecznie pozdrawiamy wszystkie czworonogi i ich Panciów. Wydaje mi się jednak, że na zdjęciach brakuje jeszcze jednego brzdąca z Gdańska... No tak, znów się rozmarzyłem.
  Sezon
otwarty
  Brykać i leżakować - cel wizyty
  Strefa okupacji Isi
  Moje, moje, wszystko moje
  Skarby
Pocoyo
  Po sztormie, Po zawsze coś znajdzie
  Morze wody
przegrywa z wodą z miski
  Jak psina biega, pić musi
 • Aktualności. Zdjęcia z nowych domów oraz zapowiedź szczeniąt

  Kolejne wieści i zdjęcia z nowych domów. Nadeszły zdjęcia Etny, D-J Mańka, Channelki i Oliviera. Serdecznie dziękuję za pamięć, postaram się sukcesywnie i w miarę możliwości, w krótkich odstępach czasowych pokazać wszystkich milusińskich.

  Read More

Strona 1 z 2, łącznie 6 wpisów