Wpisy z Sierpnia 2012

 • Sierpnia, 2012
 • Wystawy w Białymstoku

  Frekwencja na wystawach w Białymstoku była raczej słaba. W sumie zgłoszono około 2000 psów na trzy wystawy: sobotnio-niedzielną międzynarodową i krajową grupy 2 oraz niedzielną grupy 3. Na krajówce 2 grupy naszą hodowlę reprezentował niezawodny Nino Rotus Bonomiella przywożąc z niej V1, CWC, BOB i ku radości swych ludzi kolejny złoty medal do kolekcji.

  Puchary dla zwycięzców ras tym razem na ringu honorowym wręczane nie były, ale... jeśli kto chciał, ten mógł sobie takowy kupić. W alejce kramików, pomiędzy workami z suchą karmą a psimi legowiskami, ulokowało się stoisko z pucharami rozmaitej wielkości i kształtu. Kolejka kupujących wystawowe trofea była spora. A, i pasującą naklejkę do pucharu też można było zamówić. Z CACIB`em, BOB`em, z CWC, itp.. Naród zachwycony wybierał co okazalsze puchary. Jedni życzyli sobie z napisem z wystawy białostockiej, inni prosili o nadruk z innych wystaw. Drukarka podłączona do laptopa drukowała według pragnień i zamówień, klient płacił, sprzedawca kasował. Bez komentarza.
 • Oliver Twist, aktualne zdjęcia

  Rodzeństwo czarnych shar pei - Origami, Out Cypress oraz Only Tevez znane są chyba wszystkim przeglądającym moje wpisy. Pokazywałam przecież w sporych ilościach ich fotografie, filmiki, cytowałam doniesienia od właścicieli. Był czas, że Czarne dominowały w blogu. Do kompletu brakowało nam tylko zdjęć ich miotowego brata Olivera.. Już jest! Właśnie dostałam jego zdjęcia od p. Ingi.

  Dziękuję bardzo za nadesłane fotografie, miło widzieć jak ładnie wyrósł już dwuletni Oliver Twist Bonomiella.

  Nie wiem kiedy znowu urodzą się u nas czarne shar pei`e, chyba raczej nieprędko, więc pocieszmy oko tym przystojnym, czarnym młodzieńcem.

  Z pozdrowieniami dla wszystkich czarnych shar pei!

Strona 1 z 1, łącznie 2 wpisów