Wpisy z Środa, sierpnia 5. 2009

 • Sierpnia, 2009
 • Pozdrowienia z Lemgo

  Napływają już wieści o szczeniętach jak to zaaklimatyzowały się w nowych domach, przychodzą emaile ze zdjęciami, dzwonią telefony. Artur o Morcheebie opowiada mi długo, słuchać mogę go bez końca, pisze o niej tak wspaniale, że chyba już wszystkich czytających bloga zainteresował jak wiedzie się małej Mo. Ponoć będzie ciąg dalszy...


  P. Małgosia i p. Łukasz z Lemgo podesłali mi dzisiaj zdjęcia Ozzy'ego (Mighty Ozzy Bonomiella). Do zdjęć dołączyli krótką relację, którą to pozwalam sobie zacytować:
  Dzisiaj Ozzy skonczyl 2 miesiace (ale tego chyba Pani nie musze mowic ), jak narazie chowa sie bardzo dobrze.
  Apetyt mu dopisuje, z czego sie bardzo cieszymy. Na razie nie ma probelmow z przyzwyczajeniem sie do naszego trybu zycia, tzn. do tego ze obydwoje pracujemy. Wczesnie rano przed wyjciem do pracy, Gosia wychodzi z nim na spacer. W sumie niechetnie rusza sie z lozka. Pozniej ja wstaje (godzine wczesniej niz zazwyczaj) zeby sie z nim troche pobawic. Przed wyjsciem do pracy idziemy jeszcze raz na spacer. Zamiast przerwy obiadowej przychodze do domu zeby wyjsc z nim na spacer i troche sie pobawic. Po 3 godzinach Gosia przychodzi z pracy i Ozzy juz nie jest sam. I tak jakos sie to narazie kreci, mysle ze Ozzy przyzwyczai sie szybko do takiego trybu.
  A ja, ten nawiedzony i zakręcony hodowca cieszę się niewymownie każdą wiadomością o moich szczeniętach.

Strona 1 z 1, łącznie 1 wpisów