Shar Pei z Bonomielli

Niespodzianka

pozujemy - ja i Monia
To miała być "niespodziewajka" jak mawia Artur. Czas jednak nadszedł aby uchylić rąbka tajemnicy, więc otwarcie wszem i wobec obwieszczam, że nasza Mon Cheri niebawem zostanie mamą! YES!! Aktualny jej stan to pięć tygodni wyraźnie widocznej szczenności, dobry humor, żarłoczność ponad normę, no i wzruszający, typowy dla ciężarnej suki wygląd. A tata? Już mówię: Ch. Chester Asta La Vista. Uff, no to już wszystko wiadome, wszystko napisane, gorący news poszedł w świat, więcej niespodzianek na razie nie przewiduję. Czekamy na drugą połowę kwietnia i mocno trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i zdrowe maluchy. Monia pewnie urodzi w Wielkanoc, bo tak przynajmniej wypada z moich obliczeń, poza tym z doświadczenia wiem, że szczenięta przychodzą na świat w terminach dogodnych tylko i wyłącznie dla nich samych, bez oglądania się na nasze weekendy czy świętujących weterynarzy.
5 tygodni w ciąży
Jeśli termin wypada na początku lub przy końcu tygodnia to na mur beton maluchy urodzą się w niedzielę. Sobota też jest dobrym dniem na rodzenie, pod warunkiem, że dopiero od późnego popołudnia lub nawet w nocy. No a jeśli w przybliżonym terminie porodu wypadają święta, to już z pewnością suka-matka nie odpuści sobie takiej okazji. Nasz wet przełyka już nerwowo ślinę nie będąc pewnym jak miną u niego święta, ja jestem dobrej myśli. Damy radę, nie pierwszy raz zresztą. Mimo to proszę o kibicowanie, to zawsze pomaga!!
 • Twitter
 • Facebook

5 Komentarze

Płasko

 • *
  Ela i sharpki z Łodzi  
  Czyli dwie psice w podobnym czasie będą miały małe? Wow! Życzę dużo energii i dużo radości.
 • *
  Ania  
  Oczywiście, że kibicujemy! Na pewno wszystko będzie dobrze i u Simonki i u Moni!
 • *
  Mira  
  Monia wygląda świetnie i widać, że ciąża jej służy. Będzie miała dużo pięknych maluszków!! Kochana sunia!!
 • *
  Iwona,Jacek,Patryk  
  bardzo chcemy być pomocni, więc kibicujemy całym sercem...razy trzy :-)
 • *
  Donwinka  
  zazdroszczę Ci maluszków
  niech się rodzą i rosną bo to piękne psiaczki
  fotka świetna!

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.