Wewnątrz

Mo obserwuje, Po filuje
Bark w bark, ramię w ramię

Od samego początku psinki wprost przepadały za sobą. Obecnie stan ten co do zasady nie uległ zmianie, ale osiągnął nowe stadium.
I owszem Morcheeba matkuje młodszej, ale ta skolei z tego powodu nie ma absolutnie żadnych powodów do narzekania. A wspólne, beztroskie zabawy tylko potwierdzają te sądy.


A dzień - codzień - zaczyna się tak samo. Mo budzi się i idzie kontrolować ruch za oknem. W tym samym czasie Pocoyo gramoli się na sofę, o ile już jej tam niema, a następnie zaczyna mnie budzić w najcudowniejszy sposób, jaki można sobie wyobrazić. Dosłownie zostaję zasypany buziakami i trwa to tak długo, aż się wpierw obudzę - wówczas czestotliwość wzrasta - i w efekcie wstanę - wówczas obupólnej radości nie ma końca. Wspólny spacer to bezwzględnie miły początek dnia. A kończy się powrotem do domu, aby zjeść śniadanie. I o ile Mo spokojnie czeka na placu zabaw, o tyle Po wyczekująco drepce do/ po kuchni. Po jest z tych, co to pilnują jedzenia i kłódka na lodówce nie przejdzie.
Za to pozostały czas spędzają albo na gryzieniu kości, albo na słodkim nic nie robieniu vel spaniu. Oczywiście polansować się w wolnej chwili też można. No i w przerwach tego wszystkiego oddają się zabawom. Tym lepszym, im mniej są kontrolowane. Tarmoszenie posłanka wymyśliła swego czasu Wiola (!). A ponieważ należy do tych fajniejszych, bo głupawka ma spore pole do popisu, często jest praktykowane. Za to zobaczyć reakcję Mo, gdy zostanie przyłapana, "bezcenne".

 • Twitter
 • Facebook

2 Komentarze

Płasko

 • *
  Donwinka  
  moje wstają i najpierw zaglądają do kuchni,
  ale nie dlatego, że są głodne
  a może coś pysznego spadło;)dnia poprzedniego
  pozdrowionka
 • *
  Ela i sharpki z Łodzi  
  A cudowne pieskie życie...

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.