Shar Pei z Bonomielli

Z życia wzięte

Dziś wpis mało poważny, bez refleksji, za to z paroma fotkami z życia wziętymi..

Dzień bardzo zimny, ale słoneczny. Misiaki zostały zapakowane do samochodu i wywiezione w plener. Zamierzałam sfotografować wszystkie na raz, ale gdy tylko podniosłam klapę to dwa sprytniejsze wyskoczyły w mgnieniu oka, a w aucie pozostały tylko Belcia i Misiek. Auto po złożeniu tylnych siedzeń staje się na tyle przestronne, że zmieściłyby się w nim nie cztery shar-pei, ale sześć. Rachunek prosty - mam deficyt w postaci dwóch psów! Nic to, nadrobię...

Po spacerze obiad dla strasznie wygłodzonego Piotra. Fotka z pewnością zadziwi tych, którzy podejrzewają, że jedynym serwowanym przez nas produktem spożywczym jest sucha karma dla psów. Na zdjęciu niezbyt wyraźnie widać co to takiego Naczelny ma na talerzu, więc jako dowód kolejna fotka, ale już z samym, apetycznym jedzonkiem.

Przyznaję, że gotowanie nie jest moją pasją, czasami jednak udaje się mi wyczarować coś jadalnego. Tym razem to naleśnik. Wiem, danie proste i nieskomplikowane, ale za to jakie smaczne! Trudno powiedzieć kiedy znowu uda mi się ugotwać coś co się nie przypali, nie będzie za blade lub za zielonkawe. Ten naleśnik, będący w moim mniemaniu kulinarnym arcydziełem, zasłużył na uwiecznienie.

Czasami Bella towarzyszy nam przy posiłkach. Tak długo jak leży zwinięta w kłębek i morduchę ma pod stołem, jest tolerowana. Na zdjęciu widać ją w trakcie ewakuacji z miejsca przy stole. Minę ma wyraźnie stropioną. Cóż, sama sobie winna. Złamała zasadę niewychylania się ponad krawędź stołu.

zaraz pojedziemy
smacznego!
domowe jedzenie
i po obiedzie
  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.