Shar Pei z Bonomielli

Podsumowanie sezonu wystawowego 2007

Xabea
bieg po BOB-a
Nasz sześcioletni już MISO Magic Sonet na krajowej wystawie w Zabrzu uzyskuje BOB-a.

Karierę wystawową rozpoczęła w kwietniu XABEA Bonomiella (Bella), córcia Misia.
Pierwszy występ na Międzynarodowej Wystawie w Opolu i od razu sukces: Zwycięstwo Młodzieży.

Kolejna wystawa Belli to krajowa w Kaliszu. Źle wspominam tą wystawę - upał nie do zniesienia, bardzo długie oczekiwanie na wejście na ring, zmęczenie... Bella ruszała się ospale. Ocena doskonała, lokata I. Opuszczając wystawę Bella chwieje się na nogach i wyraźnie się zatacza. Zamiast do domu jedziemy do najbliższej lecznicy. Diagnoza: udar cieplny. Po podaniu leków i schłodzeniu psina późnym wieczorem dochodzi do siebie. Oddycham z ulgą!

We wrześniu na Krajowej Wystawie w Częstochowie Bella odnosi wielki sukces: Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięstwo Rasy.
Radość i duża niespodzianka - nieczęsto się zdarza aby suczka z klasy młodzieży wygrała rasę!

We wrześniu na Międzynarodowej Wystawie we Wrocławiu Belcia zdobywa kolejne Zwycięstwo Młodzieży i tym samym kończy Młodzieżowy Championat Polski. Jakby z rozpędu wystawiamy ją raz jeszcze w klasie młodzieży na Krajowej wystawie w Zabrzu. Efekt: kolejne Zwycięstwo Młodzieży oraz Najlepszy Junior w Rasie.

Po tak udanym sezonie wystawowym moich shar-pei cieszę się ogromnie i bezwstydnie puchnę z dumy.

W listopadzie Misiek był wystawiany na Międzynarodowej w Kielcach. Niestety nie dojechał na czas i oceniony został poza stawką. Ocena doskonała.. i to wszystko. Szkoda. Korki na drogach spowodowały, że trasa o długości ok. 250 kilometrów okazała się nie do przebycia w ciągu czterech godzin.. Pech! Na domiar złego na wystawie zaginęła nasza najlepsza ringówka. Cóż, na następny sezon trzeba będzie kupić nową.


  • Twitter
  • Facebook

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.