Shar Pei z Bonomielli

NINO ROTUS Bonomiella Zwycięzcą Polski!

ocenianie psa
stolik sędziowski
Każdy sukces wystawowy psa z naszej hodowli jest ogromnym powodem do radości. Naczelny dzisiaj z piersią do przodu, jakby to jemu miano przypiąć do niej ordery, a powodem tej dumy są medale i to aż dwa na międzynarodowej wystawie w Poznaniu dla Nina. Powiem krótko: Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, CWC, CACIB, Kwalifikacja na Crufta, no i ten tytuł - ZWYCIĘZCA POLSKI!
Cieszymy się przeogromnie! YEEEEAAAAH!!!
no i po wystawie.
Tyle radosnych doniesień z dnia dzisiejszego. W tym miejscu wypada wspomnieć też wczorajszy (również w Poznaniu) występ Nina, którym niestety nie zachwycił sędziego z Czech, pana O.V. Jakoś nie spodobała się sędziemu fizjologiczna wentylacja płuc u Nina, czemu dał wyraz w karcie oceny psa pisząc: "zbyt głośno oddycha". I tak to wczorajsze zwycięstwo przeszło Ninowi koło nosa, zagłuszone jego własnym, donośnym dyszeniem. Ocena bardzo dobra, trochę zdziwienia pomieszanego z rozczarowaniem... Ano, bywa i tak.
No i po wystawach. Nino śpi - oddycha prawidłowo - a my ciągle jeszcze przeżywamy, ciągle jeszcze myślami na wystawie. Do następnego razu!
 • Twitter
 • Facebook

3 Komentarze

Płasko

 • *
  Ela i sharpki z Łodzi  
  Gratulacje! Gratulacje! Gratulacje! Dla Nina, Pani Beaty i oczywiście Bonomielli. Miło by było, aby Nino reprezentował Polskę na Cruft'cie. Zwłaszcza, że zrobiłby to naprawdę godnie. Oby więcej tak pięknych psów na ringach.
 • *
  like  
  Przepiękny pies! :-) Gratulacje!
 • *
  Mira  
  Gratulacje! Piękny pies z Nina!

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.