W oczekiwaniu na psie dzieci

kto utopił szczurka?
Kiedyś Morcheeba, o czym zresztą pisał Artur, utopiła w misce z wodą mysz. Spokojnie! U Artura i Wioli po mieszkaniu hasają jedynie myszy tekstylne sprowadzone za polską walutę ze szwedzkiego sklepu. A u nas rozbawia Aferkę równie tekstylny szczur, prezent od Ani i Rafała. Mnie też rozbawiają tego rodzaju zabawki, czasami jednak troszczą się o to aby w gwałtowny sposób podnieść mi poziom adrenaliny. Wczoraj wieczorem natknęłam się na szczura (tego tekstylnego!) w misce z wodą dla psów. Wierzcie mi, wyglądał bardzo, ale to bardzo martwo, tak bardzo, że na jego widok nie zdołałam stłumić własnego wrzasku. Straszne. Prawie zawał i palpitacja!
Dzisiaj szczurek już wysuszony, cieszy od nowa Aferkę, a ja chociaż jeszcze z lekka się wzdrygam, przebaczyłam mu wczorajszą kąpiel i udawanie topielca.
Jeśli jesteśmy przy temacie co suche, a co mokre, to donoszę, że w sprawie nauki porządku u naszego najmłodszego psiego dziecka postępów niestety nie widać. Jedyną wyraźnie zauważalną zmianą jest wielkość pozostawianych przez malca kałuż na coraz obfitsze, jako że pojemność pęcherza moczowego przyrasta dynamicznie wraz z jego właścicielką, a ta bez najmniejszych zahamowań opróżnia go gdzie jej się akurat widzi. Okres biegania z mopem, ścierką i papierowymi ręcznikami mam wydłużony i nic nie zapowiada jego przerwania, bo nieuchronnie zbliża się czas gdy w domu pojawią się następne sikacze. Tak, tak Simonka grubieje, już widać, że w ciąży. A maluchy powinny przyjść na świat około 14 kwietna. To chyba dobra wiadomość, nieprawdaż?!
 • Twitter
 • Facebook

6 Komentarze

Płasko

 • *
  Ania  
  U nas co prawda szczur się nie topił, ale niestety Albi pozbawił go ogona... Mały w 99% załatwia się już na dworze, więc jak Państwa odwiedzimy to powie Aferce co i jak i nauczy ją porządku :-D
 • *
  Mira  
  Hahahaha!!!!!! W pierwszej chwili się zlękłam gdy zobaczyłam zdjęcie i pomyślałam że to prawdziwy szczur! Dobre!!!!!!!
 • *
  A.D.  
  To Aferka jest nietypowym shar-pei'em (mysle o kaluzach)..
  A taka ladna! Pozdrowienia i ....cierpliwosci Pani Marto!
 • *
  Iza  
  Normalnie rewelacja-dlaczego takiego cuda u nas nie ma??
  Zdjecie wyjatkowo realistyczne....
 • *
  Ela i sharpki z Łodzi  
  I kolejny szczurek ma mokre futerko. Brzydki pies, brzydki męczyć tak pluszaki!
 • *
  Martach  
  super focia też myślałam ze to prawdziwy szczurek :-)

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową
:'(  :-)  :-|  :-O  :-(  8-)  :-D  :-P  ;-) 
BBCode format dozwolony

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.